Konu Sayısı: 238 Tarih: 15 Ekim 2019

Alfemo mobilya koltuk modelleri ve kumaş renkleri

Alfemo mobilya koltuk modelleri ve kumaş renkleri

Alfemo mobilya koltuk modelleri ve kumaş renkleri

Alfemo mobilya koltuk modelleri diğer sezonlar olduğu gibi bu sezonda çok şık renkli kumaşlardan ve modellerden oluşuyor. Bu sezonun çok beğenilen kapitone sırtlı ve kol modelleri, hanımların beğenisini kazanmakta renkler beyaz,gri,yeşil,mavi ve kahve tonları ile tasarlanmış Alfemo oturma grubu modelleri hayli renkli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. 2’li, 3’lü ve 4’lü takımlar tekli koltuklar ve daha bir çok tasarımlarla Alfemo yeni yıla zengin koltuk takımı modeli ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Açılıp kapanabilen yatak olan koltuklar tekli dinlenme koltuğu olan modeller en çok beğenilen modeller arasında bulunuyor.

Alfemo mobilya yaz aylarına özel yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışıyor. % 18 KDV indiriminin yanı sıra 9 taksit seçeneği ile bütçenizi zorlamadan koltuk sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Hazırladığımız galeriden Alfemo mobilyanın yeni tasarım modelleri bulunan koltuk takımı modellerini inceleyin.

Alfemo mobilya koltuk modelleri ve kumaş renkleri 1 yeşil koltuk takımı renkli koltuk modelleri fuşya koltuk modelleri pembe koltuk sütlü kahve koltuk takımı modern koltuk modelleri kiremit renk koltuk modeli beyaz alfemo koltuk modeli 2018 alfemo koltuk modeli mavi koltuk alfemo krem koltuk modeli mint yeşili koltuk takımı çiçekli mavi koltuk takımı koltuk modelleri alfemo yeni koltuk modelleri koltuk modelleri ve kumaş renkleri koltuk modelleri ve kumaş renkleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz