Tarih: 27 Ocak 2020 Konu Sayısı: 249

Çilek mobilya araba karyola modelleri

Çilek mobilya araba karyola modelleri

Çilek mobilya çocuk odası dekorasyonu için tasarladığı mobilyalara yeni boyutlar kazandırıyor. Çilek mobilya araba karyola modelleri özellikle erkek çocuklarının araba merakını tasarımları ile yatak odalarına taşıyan Çilek mobilya teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir araba görünümüne büründürdüğü karyola modelleri ile çocukların odalarına değişik bir boyut kazandırıyor.

Çilek Araba Karyola Modelleri

Araba karyolalara eklediği opsiyonel özellik olarak müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzoz tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarını yatak odalarında yaşamalarına imkan veriyor. Çok sevecekleri araba karyolaları ile akşam yatırma zorluğunu ortadan kaldıracak ve kendisi yatmak isteyecek, son model araba karyola modelleri zengin renk ve fiyat seçenekleri ile sizi Çilek mağazalarında sizleri bekliyor. Hazırladığımız galeriden araba karyola modellerini inceleyin.

cilek-mobilya-gti-araba-karyola-pembecilek-mobilya-gti-araba-karyola-siyahcilek-mobilya-gti-araba-karyola-beyazcilek-mobilya-biturbo-araba-karyola-siyahcilek-mobilya-gti-araba-karyola-kirmizicilek-mobilya-coupe-araba-karyola-beyazcilek-mobilya-coupe-araba-karyola-kirmizicilek-mobilya-turbo-max-araba-karyola-kirmizicilek-mobilya-biturbo-araba-karyola

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz