Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 245

Amerikan Kapı Modelleri Ve Renkleri

Amerikan Kapı Modelleri Ve Renkleri

Amerikan Kapı Modelleri Ve Renkleri Amerikan kapılar günümüz yaşam alanlarında uygun fiyatları ve dayanıklı yapılarından dolayı en çok tercih edilen iç kapı modelleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Amerikan Kapı Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Amerikan kapı Serenlerinde % 10-12 derecelik nem oranında kurutulmuş köknar veya ladin malzemeler kullanılır.
İç dolgu : sesi geçirmesini engellemek için İç dolgu malzemesi içten delikli kraft petek kullanılarak konstrüksiyonun her tarafını döşenir.
Yüzey : 3,2 mm Kalınlığında Tablalı HDF kapı paneli hazırlanır kapı konstrüksiyonuna çift taraflı preslenir.
Kasalar Köknar veya ladin ağaç ile birleştirerek duvar kalınlıklarına göre hazırlanarak ön ve arka yüzeylerine amerikan desenli MDF preslenerek üretilir. İstenilen renk tonları ile daha sonra fırın boya yapılır.

Amerikan Kapı Boyama Fikirleri

Eskiyen, Amerikan kapılarınızın boyasını kendiniz boyamayı düşünüyorsanız sentetik boya ile boyayabilir yada boyatabilirsiniz. Aynı renk olabileceği gibi, istediğiniz her rengi uygulayabilirsiniz. İlk hali gibi pürüzsüz ve hatasız olamaz ama fırça değil de rulo ile uygularsanız çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri
amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri amerikan-kapi-modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz