Konu Sayısı: 238 Tarih: 15 Ekim 2019

Antre hol mobilya ve dekorasyon fikirleri

Antre hol mobilya ve dekorasyon fikirleri

Hol dekorasyonu bir evin aslında en önem verilmesi gereken bölümlerindendir. Bir evin giriş bölümünde yer alan antre evin dekorasyonu hakkında ilk izlenimi veren bölüm olduğu için antre ve hol dekorasyonlarınızda özenli ve özverili olmalısınız. Diğer odaları birbirine bağlayan antre ve hol dekorasyonları diğer oda dekorasyon stilleri ile uyum içinde olmalıdır.

Antre ve hol dekorasyonları

Antre dekorasyonu için kullanılan Antre hol mobilya mobilya ve aksesuar çeşitleri dresuar, ferforjeler, vazolar, çiçeklikler, koltuk, kanepe, ayakkabılık ve askılık gibi dekorasyon ürünleri kullanılmaktadır. 2016 antre ve hol dekorasyonu yaparken antreniz ve holunüz gün ışığı almıyor ise aydınlık renk tonları seçin alanınız küçük ise geniş göstermek için duvarlarınızda ayna kullanmaya özen gösterin aynalar yansıma sayesinde antre ve holünüzün geniş gözükmesini sağlayacaktır. Hazırladığımız galeriden kendi evinizin antre ve hol dekorasyonları için farklı dekorasyon fikirleri bulacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Kevser dedi ki:

    Holümde biraz yenilik ve güzellik yapmak istiyorum verdiğiniz antre ve hol mobilya ve dekorasyon örnekleri bana ilham kaynağı oldu çalışmalarınız için teşekkür ederim.

  2. Sevgi dedi ki:

    Anterenin dekorasyonu gerçektende önemli benim antremde geçen sene bir hayli kötüydü biraz dekorasyonuna yenilikler getirdim gerçektende bir iki değişikle evime girdiğimde holdeki aksesuarlar ve değişiklikler evime farklı bir hava kattı

Yorum Yaz