Tarih: 28 Ocak 2020 Konu Sayısı: 249

Antre ve hol dekorasyon modelleri

Antre ve hol dekorasyon modelleri

Antre ve hol dekorasyon modelleri Evin girişi olan antreler evin diğer odalarını birbirine bağlamaktadır. Uzun koridorlu antreler çok kullanışlı olmasada dekorasyonda yapılacak bazı incelikler ve görselliklerle daha geniş ve aydınlık görünüme büründürülebilir. yeni antre ve hol dekorasyon modelleri Antre ve giriş dekorasyonu için bir çok mobilya ve aksesuar kullanarak antre dekorasyonuna farklı görünümler kazandırılabilir dresuarlar, ferforjeler, vazolar, çiçeklikler, koltuklar, kanepeler, ayakkabılıklar ve askılıklar kullanılabilir.
Yeni dar ve uzun antre dekorasyonu mobilya ve aksesuar modeli seçimi yaparken açık renklerde kullanılırsa ortama daha ferah ve aydınlık bir hava katabilirsiniz. Geniş ve kare antrelerde kanepeler ayakkabı dolapları, şık gömme portmantolar kullanılabilir.
Antre ve hol dekorasyonlarınız için size farklı fikirler verecek 2015 antre ve hol dekorasyonlarından hazırladığımız galeriye göz atın. Evinizin antre ve holü için değişik dekorasyon fikirleri bulacaksınız inceleyin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz