Banyo dekorasyon ve düzenleme fikirleri

Banyonuzu dekore ederken tek başına banyonuzun ilgi odağı olacak eşyalar ve aksesuarlar seçmelisiniz. Eğer dikkat çekici bir stil düşünüyorsanız, vintage bir banyo küvetiyle minimal bir aynayı bir arada kullanmalısınız. Eğer minimal daha sade bir dekorasyon düşünüyorsanız banyo dolaplarınız bir takım gibi tek başına dikkat çekiciliği üstüne toplamalı. Banyonuz için seçeceğiniz renkler de en az eşyalarınız kadar önemli. Seçeceğiniz renkle dekorasyonunuzun uyumunu kombineli olamalı ve ön plana çıkarmanız en etkili püf noktalarından biridir.

Banyo dekorasyon ve düzenleme fikirleri

Banyo dekorasyonu düşünüldüğü zaman hepimiz ilk önce aklına gelen düzen ve temizliktir. Evin belki de en az vakit geçirildiği mekan gibi düşünülen banyolar tam tersine neredeyse evinizde uyandıktan sonra ve yatmadan önce girdiğiniz son mekan. Bu nedenle sizi ve gelen misafirlerinizi motive edecek bir banyo evin diğer dekorasyon stili kadar önemlidir. Bunun için banyonuz düzenli ve temiz olmalı. Banyo dolaplarına büyük özeni ayırdıktan sonra sıra banyo çekmecelerine gelmeli… Bir kadının sürekli elinin altında olması gereken makyaj malzemeleri her zaman düzenli ve temiz bir alanda durmalı. Bu hem banyonuzun görünümü hem de ürünlerinizin temiz kalması için en etkili yöntem! Kozmetikten sonra bir akıllı banyoda mutlaka olması gereken temizlik malzemeleri için tek gereken deterjan ve çöp organizasyonu için ayırdığınız bir bölüm olmalı. Hem yer kaplamadan hem de dekorasyonunuza uyumlu olacak şekilde banyonuzu tasarlayın! Kirli sepetinin kapladığı yeri daha iyi değerlendirebilirsiniz! Bunun için tek ihtiyacınız olan çamaşır sepetinizin dolabınızın içine gizlenmiş olması ortamın daha sade görünmesini kalabalık durmamasına yardımcı olacaktır. Hazırladığımız galerideki banyo dekorasyon fikirlerinden sizde kendi banyonuz için banyo düzen fikirleri üretebilirsiniz buyrun inceleyin.

banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-1 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-2 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-3 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-4 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-5 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-6 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-7

banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-8 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-9 banyo-dekorasyon-ve-duzen-fikirleri-10