Banyo Duvar Kağıt Desenleri Ve Renkleri

0 Paylaşımlar

Banyo Duvar Kağıt Desenleri Ve Renkleri

Evlerimizin en önemli bölümlerinden olan banyo hijyen olması açısından önemli bir alana sahip. Banyo dekorasyonlarında kullanılan duvar seramikleri, artık yerini suya dayanıklı duvar kağıtlarına bırakıyor. Renkleri desenleri ile banyolara farklı bir boyut kazandıran duvar kağıt modelleri,Seramiklerle kombinleyerek kullanılmak tadır. Bu tamamen kişinin kendi isteğine bağlı bir durumdur. Örneğin beyaz renkli seramiklere bütün renk seçenekleri kullanılabilir.

Kişi eğer beyaz seramiklere beyaz tonda duvar kağıdı kullanmak istiyorsa sedefli veya desenli duvar kağıdı kullanarak daha hoş bir görünüm elde edebilir. Siyah tonda seramik kullanılmışsa eğer, siyah tonlar veya gri ve grinin tonları kullanılabilir. Aynı şekilde beyaz tonlarının kullanılması siyah seramiklerle kombin olacağından ortamın aydınlan masına yardımcı olacaktır.

[reklam1]

Yapılmaması gereken yanlışlardan biri koyu tondaki renklerle koyu, açık tondaki renkler le de açık renk kullanılmasıdır. Kullanılırsa, desenli duvar kağıtları tercih edilerek ortama daha dikkat çekici hoş görünüm kazandırılabilir.Duvar kağıtçılarında bir çok deseni bulmanız mümkün, 3 boyutlu,çiçekli,taş desenli gibi bir çok deseni rengi bulabilirsiniz.

0 Paylaşımlar