Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri
0 Paylaşımlar

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri

Duvar rafları dekorasyonda en çok aranan sorgulardan biridir her evin her bölümünde bulmak mümkün misafir odasında,oturma odasında,mutfakta ve banyoda her bölümün dekorasyonunda duvar rafları depolama ve dekoratif süsleme amacı ile kullanılmaktadır. Duvar raflarının kullanıldığı alana göre depolama ve süsleme stilleri bulunmaktadır. Alanın ambiansına göre süslemek veya depolama ihtiyacı için kullanılacaksa dizayn etmek önemlidir. Uygun dizaynlar alana daha dikkat çekici bir görünüm kazandıracaktır. Duvar raflarınızı her ne şekilde kullanacak ve dizayn edecekseniz edin size duvar raf süsleme ve depolama fikirleri hazırladık.

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 11

Kitaplık ve kitap depolama için kullanılan en çok kullanılan raf sistemleri arasındandır.

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 12

Renkli ve geometrik şekillerle dizayn edilmiş bir çocuk odası için hazırlanmış renkli ve eğlenceli tasarlanmış çocuk odası duvar raf sistemi

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 13

Boş bir alanı değerlendirmek adına tasarlanan dubleks dairenin merdiven altındaki alana boydan boya tasarlanan kitaplık boş alanlardan faydalanmanın ve alan kazanmanın en iyi yollarından birine ek olarak bir sanattır. Bu durumda merdiven duvarının tamamında bir raf oluşturulmuş ve kitaplık ile merdiven arasında görsel birleşme etkisi oluşturulmuştur.

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 14 Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 15 Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 16

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 17

Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 18 Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 19 Duvar Raflarını Süsleme Fikirleri 20

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.