Duvar ve zemin dekorasyon fikirleri 1

Duvar ve zemin dekorasyon fikirleri

Duvar ve zemin dekorasyon fikirleri Evinizin duvar ve zeminlerinde hangi tarz renk ve desen kullanmak istediğiniz konusunda karar vermeye gelindiğinde evin tüm odaların duvarları ve zeminleri oldukça önemlidir. Her bir oda için yüzlerce renk ve desen çeşiti vardır. Bu yüzlerce seçenekten hangi tarzı seçeceğinize karar vermek için önceden biraz araştırma yapmanızda fayda var çok uzun yıllar beraber yaşamak zorunda kalacağınız bir seçim yapmamak için önceden deneyim faydalı olacaktır. Eğer her bir odada yaratmak ve kullanmak istediğiniz renkler ve tarzlar ile ilgili bir fikriniz veya düşünceniz varsa, o zaman önünüzdeki süreç kolaylaşır; Bu fikirleri toplamak için bir çok firma ve dekorasyon sitesi mevcut kaynağınızı toplamak için keşfedebileceğiniz birçok farklı yer var.

Duvar Dekorasyon

Duvarlar ve zeminler için doğru rengi tasarımı bulmak uzun ve yıldırıcı bir süreç olabilir. Ancak, tasarımcı ya da iç dekorasyoncu gibi birçok firmadan yardım alabilirsiniz. Önceden yapmış oldukları duvar ve zemin çalışma örneklerinden fikirler alabilirsiniz. Duvar dekorasyonu için renk veya duvar kağıdı seçimleri duvar dekorasyonu için duvar kâğıtlarından boyamaya kadar birçok farklı seçenek var. Duvarlarınızda iyi bir renk seçimi yapacak kadar bilginiz ve yaratıcılığınız yoksa bir boyacının fikirlerine danışmayı düşünebilirsiniz. Boyacılar bir çok evde farklı renk seçenekleri yaptıkları için hangi odada hangi rengin nasıl durabileceği konusunda size fikir sunabilir. Boyacılar sizden çok daha hızlı bir şekilde hatasız bir sonucu size sunabilirler, eğer duvar kağıdı yapmayı düşünüyorsanız duvar kağıdı satan yerlerden modeller hakkında fikirler edinebilirsiniz. Veya odanızın bir duvarına doğal taş kaplaması yaptırabilirsiniz buda odanıza doğal ve görsel görünüm kazandıracaktır aşağıdaki örnekler siz fikirler verecektir.

Zeminlerinize Laminat parke yaptırmanın faydası nedir.?

Laminat parke zeminlerin görselliğini artırmanız için hesaplı kullanışlı ve hijyenik ürünlerdir. Doğal ahşapsı görünümleri ile evlerin zemin dekorasyonunda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Laminat parkenin zemine döşenmesi oldukça kolaydır, kilitli sistem oldukları için biraz elbeceriniz ve marangozluk deneyiminiz varsa işçilik masrafını ortadan kaldırmak için kendiniz bile yapabilirsiniz. Laminat parkeler yerli ve ithal olmak üzere bir çok markası mevcuttur. Laminat parkeler kalite ve kalınlık olarakta farklı seçenekleri bulunmaktadır. 31 ve 32 sınıf parkeler ve 8mm kalınlıktaki laminat parkeler uzun yıllar kullanmanız için ideal olacaktır.
Birçok kişinin laminat parkeyi tercih etmesinin başka bir asıl sebebi de temizliğinin çok kolay olması ve hijyenik olmalarıdır. Aşağıda hazırladığımız galeriden zemin ve duvarlarınız için farklı dekorasyon fikirleri hazırladık inceleyin.

duvar-kagit-dekorasyon
Dogal_Tas_Gorunumlu_Tas_Kaplama
duvar-kagit-dekorasyon-modelleri
desenli-ilgi-cekici-duvar-kagit
duvar-kagit-desenleri
dekoratif-duvar-kagit-desenleri
duvar-kaplama-zemin-kaplamalari
duvar-kagit-ornekleri
duvar-kagit-renkleri-desenleri
duvar-tas-zemin-parke-dekorasyonu
ic-cephe-duvar-tas-kaplamalari
zemin-ve-duvar-dekorasyon
duvar-ucboyutlu-dekorasyonu
tv-arkasi-duvar-dekorasyon-uygulamalari
tas-desenli-duvar-kagitlari