Evinize Kütüphane Oluşturmanız İçin Dolap Ve Raf Fikirleri

Evinize Kütüphane Oluşturmanız İçin Dolap Ve Raf Fikirleri Okumayı seviyorsanız değer verdiğiniz kitaplarınızdan güzel bir koleksiyon oluşturmak, kitaplarınızı şık bir şekilde barındıracak bir çalışma oluşturmaya nedersiniz? Düşündüğünüz kadar alan gerektirmez, bu nedenle evinizde akıllı bir alan oluşturmak için ev kütüphanesi fikirlerine göz atın.Müthiş bir ev kütüphanesi oluşturmak için çok fazla yere ihtiyacınız yoktur, ancak bir oda ayırmanız ideal olacaktır. En sevdiğiniz kitap koleksiyonunuzun yanı sıra ihtiyacınız olan şey

Kitaplık veya Duvar Rafları

Kitaplık veya duvar rafları: Ev kitaplığı tasarlamanın anahtar öğeleridir. İstediğiniz kitaplık veya duvar raflarını seçin. Daha şık, dahili bir görünüm için kapılar, çekmece ve diğer saklama seçeneklerine sahip dolapları seçin.
Aydınlatma: Üstün görünüm ve farklı amaçlar için ışıklandırma ekleyin. Bir okuma lambası şarttır. Fakat rafları aydınlatan aksan aydınlatması veya kitaplık duvarını aydınlatma çok şık görünüm oluşturacaktır. Gömme ışıklar takmak mümkün değilse, pille çalışan LED ışıkları ve ışık şeritlerini kullanmayı düşünün.
Oturma Alanı: Rahat bir okuma koltuğu ve ayaklarınızı uzatmak için bir puf, yerleşik bir okuma köşesi, tümü mükemmel ev kütüphanesi fikirleridir. Bir konuk odasını dönüştürüyorsanız, çekyatlı bir kanepe, oturma ve konuk yatak odası olarak kullanılabilir.
Bir masa (isteğe bağlı): Ev kütüphanenizi çalışma ya da çalışma alanı olarak iki katına çıkarmasını istiyorsanız, alan izin verirse bir masa eklemeyi düşünün.
Bir merdiven (isteğe bağlı): Rafınızın yüksekliğine bağlı olarak, bir kütüphane merdiveni de işlevsel olan müthiş bir tasarım özelliğidir.
Aksesuarlar: Alanı kişiselleştiren duvar sanatı, çiçekler veya bitkiler eklemeyi unutmayın. Tüm kitapları parçalamak için raflara vazolar veya küçük heykeller gibi özel nesneler de yerleştirilebilir.


Ayrıca Kontrol Et