Evinizin Zeminlerine Güzel 3D Epoksi Tasarımları

Evinizin Zeminlerine Güzel 3D Epoksi Tasarımları Evinizin oturma odası,salon,hol ve diğer zeminlerine epoksi 3D zemin kaplaması yaptırmadan önce gereken aşamaları sizin için anlatacağız. Oturma odası epoksi zemin ile ilgili. Muhteşem güzel 3D epoksi zeminlere bir göz atın.
3D epoksi zemin kaplama hakkında beş adım:
İlk adım: Her şeyden önce, yapılacak iş hızına ve kullanılan ürünleri kuruma sürelerine göre 1 veya 2 gün süreceğini bilmeniz gerekir. İstediğiniz Özel 3D tasarımlarını oluşturmak için.İlk olarak, istediğiniz 3D zemin tasarımlarına sahip bir duvar resmi seçin. 3D efekti yaratan bir fotoğraf veya resim olabilir.
İkinci adım: Resmi, gerçeğe uygun şekilde zemine uyacak şekilde uyarlayın. 3D döşeme tasarım resmini hazırlarken zorluklarla karşılaşırsanız, herhangi bir tasarımcı arkadaşına başvurun veya serbest tasarımcı bulun.
Üçüncü adım: Resmi yaptırmak. 3D döşeme tasarımını yapacak olan firmanın aynı görüntüsünü tasarlayacağından emin olun, ancak düz kağıda, siyah ve beyaz – zemini yerleştirmek ve açı bozulmasını değerlendirmek için. Gerekirse, perspektifi ayarlayın. Ve sadece o zaman kullanacağınız 3 boyutlu döşeme duvar resimlerinin ana görüntüsünü sağlayacaktır.
Dördüncü adım: Bu aşama, temel katmanın hazırlanması anlamına gelir.
Son adım (5 adım): – Son kat boya. Kaplamanın uygun kaplamasını kullanmak için, tüm bilinen en kararlı poliüretan Aqua Top’u tavsiye ederim ve bu nedenle zemininiz asla solmayacaktır. 3D zeminin altında iki katman yaptırmalısınız, her katmanın kuruması yaklaşık 4 saat sürüyor. Fotoğrafı yüzeye yapıştırmak için 3D döşemesi yapmak ve sonra aşınmaya dayanıklı bir kaplama kullanmak için özel bir tutkal kullanılmalı. Bunu yaptırmak için işinin ehli zemin ustalarını bulmanız önemli göründüğü kadar basit değil.
Bunlar, evinizde epoksi zemin yaptırırken bilmeniz gereken beş adım. Size ilham verdiğime eminim. İlginiz için teşekkür ederiz, gelecekte bizi takip etmeye devam edin !!!

epoksi zemin kaplamaları epoksi resim baskı gül resimli epoksi zemin kaplaması 3d basklı zemin epoksi modelleri modern 3d resim baskılı epoksi epoksi modelleri ilginç zemin epoksi modelleri resimli epoksi modelleri epoksi 3d baskılı modelleri 3d zemin epoksi modelleri 3d resimli zemin epoksi modelleri epoksi yapımı zemin epoksi tasarımları 3 boyutlu resim baskılı epoksi tasarımları çiçek basklı 3d zemin epoksi modelleri

Ayrıca Kontrol Et