Tarih: 27 Ocak 2020 Konu Sayısı: 249

Giyinme odası giysi dolabı modelleri

Giyinme odası giysi dolabı modelleri

Giyinme odası giysi dolabı modelleri

Ev dekorasyonunda giyinme odası çok tercih edilen kullanışlı bir tarzdır. Öncelikle yatak odanızı giyinme odası oluşturma için müsait mi? veya evinizin bir odasını giyinme odası olarak ayırabilirmisiniz. Giyinme odası oluşturmanız çok fazla inşaat aşaması gerektirmeden çok fazla zahmete evi ortamı dağıtmadan oluşturulabilir. Çok fazla maliyet oluşturmadan alçıpandan yapılabilir. Fakat daha modern ve doğal görünüm için ahşap ile bölünebilir.

Odayı ihtiyacınıza göre böldürüp kullanışlı bir şekle sokmak sizin elinizde bu tür giyinme odalarında kapak olmadan dekoratif ve kullanışlı raf ve bölmelere sahip dolaptan oluşmasıdır. Tüm giysilerin askılarda ve çekmecelerde olması esastır. Küçük kutular kravat ve aksesuarların saklanmasının yanı sıra dekoratif görünümü sağlar, ayakkabılar için ahşap raflar kullanılan bir yöntemdir.

Boş bir duvara yapacağınız cam rafın arkasına uygulanan şık desenli duvar kağıdı odaya ayrı bir görsellik kazandıracaktır. Giyinme odanızın orta kısmına odanızın büyüklüğüne göre bir oturma ortamı oluşturabilirsiniz bu büyük bir alansa şık bir josephin koltuk veya küçük bir puf giyinirken oturmanıza yardımcı olabilir. Giyinme odanızı yatak odanızı bölerek oluşturmak istiyorsanız sürgülü bölme sistemi düşünün sürgülü sistemin üzerine yaptıracağınız aynlar her iki tarafın daha geniş ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Özellikle giyinmeyi ve alışverişi seven birisi iseniz yapacağınız bu giyinme odası zengin giysi çeşitinizi daha kolay depolama imkanı sunacak ve aradığınız her giysiniz elinizin altında olacak.

Hazırladığımız galeriden giysi odası dekorasyonlarını ve dolap modellerini inceleyerek sizde hayalinizdeki giyinme odası için kafanızda bir tasarım modeli oluşturabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz