Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri

Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri
0 Paylaşımlar

Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri Küçük bir evde yaşamanın bir çok avantajı vardır. Çok rahat olabilirsiniz ve ısınma ve diğer harcamaları azaltabilirsiniz, her şey göz önünde. Ancak, küçük bir alanda düzenli kalmak zor olabilir ve çok geçmeden yeriniz olmadığını göreceksiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, küçük dairenizi veya evinizi düzenli hale getirmek için bazı fikirler hazırladık.

Çok Amaçlı Mobilya

İki kullanım amacı sunan mobilyaları tercih etmelisiniz ne kadar az mobilyanız varsa o kadar iyidir. Çok kullanımlı mobilyalar, alanınızı daha iyi düzenlemenize yardımcı olmak için tüm şekil ve boyutlarda bir çok mobilya seçeneği vardır. İşte en iyi seçimlerimizden bir kaçı

Oturma koltuğunda saklama yeri gereksiz sonra ihtiyacınız olacak eşyalarınızı doldurabileceğiniz altında saklama depolama bölmesine sahip kanepelere kadar, rahat bir oturma alanı oluşturmanızın yanı sıra dağınıklığı gizli tutmanın birçok yolu vardır.
Basamaklı sandalyeler Bu üst raflara ulaşmak için biraz desteğe ihtiyacınız varsa, merdivenlere dönüşebilecek bir sandalye modeli arayın.
Modüler mobilya ayakta duran bir dolaptan masa ve sandalyelere ve hatta bir yatağa kadar her şeyi sağlamak için çeşitli şekillerde yapılandırılabilir. Çok çeşitli görevleri yerine getirmek için kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Yatağınızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Yataklar genellikle çok fazla yer kaplar, ancak buna gerek yoktur! Dolap görünümlü gizli yatak, modeli seçmeniz yerden tasarruf etmenin harika bir yoludur. Kullanılmadığında basitçe duvara katlanır ve hatta dolap veya kitaplık olarak kullanılabilir. Alternatif olarak, altında saklama yeri olan bir yatak, büyük eşyaları düzgün bir şekilde paketlenmiş halde tutmak için idealdir. Gerçekten küçük yatak odaları için, kayar yatak, ikinci yarısı dışarı çekilinceye kadar tek kişilik bir yatak gibi görünür ve bir çift kişilik yatak ortaya çıkar.

Yaratıcı Kapı Üstü Depolama Rafları

Tüm evlerin kapıları vardır ve küçük alanınızı düzenlerken iyi bir şekilde kullanılabilirler. Kapının üst tavan ve pervaz arasına, kitaplardan yedek havlulara kadar her şeyi saklayabileceğiniz bir raf eklemek için harika bir yerdir. Bu arada, kapının arkası, yerden tasarruf sağlayan harika bir çözümdür. Aynısı mutfak veya banyodaki kapı için de yapılabilir ve bunları diğer birçok fikrin yanı sıra, depolama kutuları, baharat rafları ve tuvalet malzemeleri için kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Mobilya

Katlanan, mobilyalar küçük eviniz için harika bir çözümdür! Evde bir masaya ihtiyacınız var ama alan darlığından geniş alan kaplayabilir Katlanabilir masa harika bir alternatiftir. İhtiyacınız olduğunda aşağı çekin ve işiniz bittiğinde tekrar yerine koyun. Aynı durum, içinde katlanabilir sandalyeler kullanışlı bir raf ve dolaba katlanabilen birçok tasarıma sahip masalar için de geçerlidir.

Katlanır sandalyelerden bahsetmişken, üzerinde oturmanın yanı sıra birçok kullanım alanı var! Neden koridordaki duvara yedek sandalyeler asmıyorsunuz? Düz olduğunda, çıtalar bir şeyleri asmak için kullanılabilir ve açıldığında sandalyeler harika bir raf oluşturur!

Akıllı Kablo Yönetimi

Her yere giden kablolar hiçbir zaman iyi değildir, ancak küçük bir evde kısa sürede bir sorun ağına dönüşebilirler. Tüm kablolarınızı duvarlara, yüzeylerin alt kısımlarına ve genel olarak ortalıktan uzak tutmak için basit kablo klipsleri kullanın. Genişletilebilir kablo demetleri, alanı temiz tutmak için en iyi seçimdir; kablo saklama olukları, olası takılma tehlikelerini ortadan kaldıracaktır.

Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri
Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri
Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri
Küçük Bir Daireyi Düzenleme Fikirleri
0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.