Küçük bir giyinme odasından en iyi şekilde yararlanmak

Küçük bir giyinme odasından en iyi şekilde yararlanmak
0 Paylaşımlar

Küçük bir giyinme odasından en iyi şekilde yararlanmak Küçük, büyük veya orta boy bir giyinme odasının alanından en iyi faydalanmak fonksiyonel ve kullanışlı giyinme dolabınızın olması ile sağlayabilirsiniz, kıyafetinizi saklayabileceğiniz bir tür kare dizayna sahip olmak her zaman kullanışlı kullanım imkanı sağlamak demektir. Ancak, hepimiz bu alana sahip değiliz, bu yüzden organize olmanın anahtarı önemli. Sadece odadan alanından en fazlasını elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda genel olarak gardırop modeli seçme konusunda size yardımcı olacak. İşte size yol boyunca yardımcı olacak fikirler düzenleyen birkaç dolap tasarım fikirleri buyrun inceleyin.

küçük giyinme odası dekorasyon

Giyim odasında ada dolap modeli

Giyim eşyalarınız ne kadar çoksa o kadar depolama alanına ihtiyacınız olcaktır. Oda ortasında çekmeceli bir ada dolap küçük giyim eşyalarını saklamak için etkili bir çözüm olacaktır. Odayı büyüleyici hissettiren bir ada dolap olması ilgili, görünüşünü tamamlamak için onu eğlenceli bir koltuk ve sandalyeyle eşleştirin.

giyim odası kapısız dolap modelleri

Her şey, sahip olduğunuz dolap alanından en iyi şekilde yararlanmakla ilgili. Bunu yapmak için çift askılı dolap bölümü düşünü. Çift asma, mümkün olduğu kadar çok alana giysi yerleştirmenize olanak sağlar. Ek olarak, dolap alanını bir eşinizle paylaşırsanız, kalan odadan uzaklaşmadan tek bir alanda gerekli malzemelerin bulunmasını kolaylaştırır.

giyim odası dolap modelleri
giyim odası gardırop fikirleri
giyim odası dolap modeli

Kıyafet düzenleme

Kıyafetlerinizi yerleştirmeye başlamadan önce dolabınızı nasıl kullandığınıza iyi bakın. En çok kullandığınız alanlar veya kıyafetler mi? Diğerlerinden daha çok sevdiğin ayakkabılar var mı? Öyleyse, giysilerinizi nasıl kullandığınıza ve oradan nasıl organize ettiğinize bir göz atmanın zamanı geldi. Sık kullandığınız her şeyi kolayca alabileceğiniz bir alana ve kullanılan öğeleri arkaya taşımak istediğiniz yere yerleştirin. Bunu yapmak, o kadar çok sevmeyenlere kıyasla hangi eşyalarınızı kullandığınızı görmenize yardımcı olurken, karışık hissi ortadan kaldıracaktır.

giysi dolabı düzenleme
giyim odası çekmeceli gardırop modeli
giyim odası dolap sistemleri

Ayakkabılarınızı evin girişinde dağınık bir şekilde veya bir köşeye fırlatmak yerine, onlar için bir yer bulun. Ayakkabılarınız için belirlenmiş bir noktaya sahip olmak, odanızı yeniden düzenlemenin en kolay biçimlerinden biridir. Her şey, ayakkabılarınızı mümkün olan en uyumlu şekilde sergilemekle ilgili. Onları düzgün bir şekilde raflara yerleştirebilir ve dağınıklığı ortadan kaldırdığınız gibi kolayca bulma imkanınız olacaktır.

giyim dolabında giysileri renk uyumu ile düzenleme

Giysi dolaplarında renk düzeni sağlamak

Dolap düzeninde gördüğümüz en yaygın şeylerden biri kombinesiz uyumsuz renklerde giyim eşyalarının dizilişidir. Bu sadece bir organizasyon eksikliği yaratmakla kalmaz, aynı zamanda neredeyse herşeyin anlamsızmış görünmesini sağlar. Kıyafetlerinizi koordine ederek rengi hızlıca değiştirin. Birlikte uyumlu mantıklı olan her rengi bir araya getirin, karışıklığı giderir, ayrıca giysilerinize belirlenmiş bir alan sağlar.

0 Paylaşımlar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.