Konu Sayısı: 238 Tarih: 16 Eylül 2019

Mavi renk ile daire dekorasyon kombinleri

Mavi renk ile daire dekorasyon kombinleri

Aramızda kim dekorasyonlarında gök mavi gökyüzü veya denizin rengini dekorasyonuna yansıtmak istemez? Bu renk tonunu dekorasyonlarınızda kullandığınızda barış ve huzurun evinize yansıdığını hissedeceksiniz.

Uzmanlar mavi rengin saflığın ve ferahlığın yansıtıcısı olduğunu yorumlamaktalar bunula birlikte dekorasyonlarda çok fazla mavi rengi kullanma aksi takdirde yorgunluk ve uzun süreli depresyona yol açabileceğininde unutulmaması gerektiğini açıklamaktalar, mavi rengi diğer renk tonları ile kombine etmelisiniz.

Mavi renk ile kombine yapılabilecek renkler nelerdir.

En iyi mavi kombinasyonu mavi ve beyazdır. Beyaz ile mavinin kombinasyonu saf ve mahsum görünüm yaratır. Beyaz ve mavinin kombinasyonu huzurlu sakinleştirici rahatlatıcı hissi verir.

Mavi renk kombinasyonları

En iyi kombinasyonu bir mavi ve beyaz bir kombinasyonudur. Beyaz mavi iç saf ve masum görünüyor. tertemiz beyaz ve huzurlu mavi kombinasyonu sakinleştirici bir etkisi ve rahatlatıcı vardır. Bir de iç mekan tasarımında bir örnek renk kombinasyonu mavi dikey veya yatay çizgiler ve mavi mobilya ile beyaz duvarlar, dikkat çekici dekorasyon etkisi yaratır. Hazırladığımız galeride mavi ile kombine edilmiş dekorasyon örneklerine bir göz atın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz