Tarih: 20 Ocak 2020 Konu Sayısı: 248

Modern Dekoratif Portmanto Modelleri

Modern Dekoratif Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri bir evin hol ve antre dekorasyonları evin girişinde gelen misafirlere ilk etkiyi bırakacak bölümdür, bu neden ile bu alanın değişmez mobilyaları olan portmanto (ayakkabılık) modelli ve detay seçimi son derece önemlidir. Evin girişinde ilk göze çarpan ve dekorasyon tarzı stili ve alana uyumu ile ilk etkiyi bırakan misafirlerinize evin dekorasyonu hakkında ilk izlenimi bırakacak mobilyalar olduğundan portmanto seçerken detayların iyi düşünülmesi gerekir. Bu konumuzda bugün estetik tasarımlı ve dekorasyona modernlik katacak portmanto modelleri ve fiyatları hakkında fikirler sunmak istiyoruz.

Portmanto Ayakkabılık Modelleri

Antre ve hol dekorasyonunda alanın yapısına göre portmanto seçmek son derece önem içeren ve evin genel tarzını ilk bakışta yansıtabilecek alanlardır.Eskiden tektip tasarım çizgileri taşıyan portmantolar günümüzün teknolojik makineleri ile artık portmanto modelleri çok modern ve dekoratif görünümlerde tasarlanmakta antre ve holünüz ister kare ister uzun olsun her alana uyum sağlayacak yüzlerce model ve renkte portmanto modeli bulmanız mümkün. Günümüzde sade ve portmanto modelleri kadar fonksiyonel ve işlevsel, estetik ve modern görünümlü portmantolar büyük ilgi gören tasarımlar haline geldi. İster hazır ister bir üreticiye gömme olarakta hayalinizdeki bir portmanto modelini yaptırabilirsiniz.

Alanınız ufak ise aynalı model seçmenizde faydalı olabilir aynalı modeller küçük alanları daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olacaktır.

Portmanto Ayakkabılık Fiyatları

Yapı marketlerde hazır portmanto modellerinin fiyatlarından bahsedecek olursak 300 tl den 750 tl ye kadar fiyat aralıklarında portmanto modelleri bulunmakta portmanto modelleri kalite ve büyüklüklerine göre fiyatları değişmekte hazırladığımız galeriden estetik modern portmanto modelleri hakkında fikirler edinebilirsiniz buyrun inceleyelim.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz