Modern yeni tasarım duvar kağıt örnekleri 1

Modern yeni tasarım duvar kağıt örnekleri

Modern yeni tasarım duvar kağıt örnekleri

Evinizin herhangi bir odasının duvarına veya bütün evin duvarlarına yaptırabileceğiniz 2015 tasarım çizgileri taşıyan çok şık dikkat çekici duvar kağıt modellerinden bazılarını size fikir vermek adına hazırladım. Duvar boyasına göre biraz daha maliyetli bir iş olan duvar kağıtları boyaya nazaran evin dekorasyonuna daha modern ve dikkat çekicilik katmaktadır.

Duvar Kağıt Modelleri

Özellikle günümüz teknolojisinde tasarlanan duvar kağıtları gerçek görüntüyü aratmayacak dijital baskılarıyla mükemmel görünüyorlar, hareketli bir duvar dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız desenli duvar kağıdı seçin daha ağır duvar dekorasyonları için düz renkler tercih edebilirsiniz. Günlük odalarınıza ferah bir görünüm kazandırmak için çiçek desenli veya kendinize özgü desen seçerek günlük oda görünümüne hareket kazandırmış olursunuz. Her odanın aynı duvar kağıdı deseni ile kaplamanız şart değil odanın kullanımına göre farklı desenler ve renkler seçebilirsiniz.
Aşağıda hazırladığımız galeriden farklı bölümlerde kullanılan duvar kağıdı desen ve renklerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.