Konu Sayısı: 238 Tarih: 15 Ekim 2019

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir?

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir?

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir?

Kabul edelim: Doğru boya renginin seçilmesi önemlidir. Duvarlara etkili bir görünüm kazandırmak için seçtiğimiz boyanın dekorasyona uyumlu olması inkâr edilmeyecek bir unsurdur. iç tasarım projesinin temel bir parçasıdır. Aslında, çoğunlukla estetik tercihlerimizin dayandığı elementtir.
Aradığımız, ideal boyayı seçmek kolay değildir. Çok seçenek mevcut ve her birinin sonuncu farklı. Çoğu kişi için boya rengi seçmek nereden başlayacağınızı bulmak neredeyse imkansız.
İç mekanlar için mükemmel bir boya rengi seçme konusunda en iyi ipuçlarımızı bir liste halinde derledik. Evinizde yeni bir boya rengine ihtiyaç duyduğunuzda bu önerileri kullanın ve boya seçiminize hızlı ve harika çözümler sunacağına inanın.

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir? 1
Önce Tekstil Ürünlerini Alın

Evinizde kapsamlı bir değişime gidecekseniz öncelikle tekstil ürün renklerine karar verin. Genellikle tekstil ürün renkleri tasarımın son hali olarak düşünülür, bu nedenle bu öneri şüpheli görünebilir. Ancak, boyanızın odanın geri kalanıyla iyi koordinatlandığından emin olmanın en kolay yollarından biri, kumaşları tasarım ilham kaynağı olarak kullanmaktır.

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir? 2

Bunu şu şekilde düşünün: Önce boyayı seçerseniz, duvarınızla eşleşen yalnızca birkaç kumaş seçeneği ile sınırlı kalabilirsiniz. Ancak, mevcut bir üründe renk paletinizi temel alırsanız, koordineli bir boya tonu bulma ihtimaliniz çok daha yüksektir.Bunu göz önünde bulundurarak, gözünüze çarpan tek bir parça yapıp tasarım projelerinize başlayın. Desenli öğeler genellikle çok iyi seçeneklerdir, çünkü çoğu zaman birden fazla ton içermektedir ve tüm renk düzeninizin temelini oluşturabilirler.

Mükemmel Boya Rengi Nasıl Seçilir? 3

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz