Mutfağınız İçin Köşe Dolap Tasarımları Ve Modelleri 1

Mutfağınız İçin Köşe Dolap Tasarımları Ve Modelleri

Mutfağınız İçin Köşe Dolap Tasarımları Ve Modelleri Mutfaklarda köşeler, özellikle işlevsellik ve yer verimliliği önemli olan yerlerdendir. Mutfağınızda köşe bölümler için dolap fikirlerine ihtiyacınız varsa size yardımcı olacak etkili fikirler verecek çok güzel yollar bulduk, bir çoğumuz köşelere sahip mutfak dolap modellerine ihtiyaç duyar. Mutfağınızın tasarımını nasıl planlayacağınız öğrenmek için köşe mutfak dolap fikirlerine göz atın.
mutfak çekmece fikirleri
Bu köşe çekmecelerinin her biri, estetik ve pratik ve yerden kazanma adına etkili çözüm sunmaktadır. Çekmeceler, köşede mükemmel bir şekilde 90 derecelik açılara sahiptir. Elbette, çok geniş değiller ama aslında mutfak tezgahının altındaki her alanı kullanmanıza imkantanıyor.
Mutfağınız İçin Köşe Dolap Tasarımları Ve Modelleri 2 Mutfağınız İçin Köşe Dolap Tasarımları Ve Modelleri 3
Mutfağınızı kapalı köşe dolaplar ile kapatmak istemiyorsanız, bunun yerine açık rafları tercih edebilirsiniz. Raf sistemleri bir köşe alanının iyi kullanımını sağlar. Bir çeşit açık kiler oluşturmak için bir kaç raf tasarımı düşünün. Her iki tarafta düzenli dolaplarla çerçevelenebilir veya mutfağın boş bir kısmını işgal edebilir. Her iki durumda da, ölü bir köşeden daha iyi faydalanabilirsiniz.
mutfak dolapları
Köşe dolapların dışarı doğru açılan, bir mutfağın depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için iyi bir yoldur. Bu geleneksel mutfakta, tezgahın altına yerleştirilmiş, kapıya bağlı tel raf sistemi görebilirsiniz. Bu kombinasyon tüm raflarınızdaki eşyalarınıza kolay erişim sunar.
mutfak köşe çekmece modelleri
üçgen köşe çekmece
Mutfak tezgahının üzerindeki alana, depolamayı en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz çeşitli yollar vardır. Tezgahın üstünde duran ve kare şekilli iç raflara sahip uzun bir köşe dolap eklemektir. Dolap cam panellere sahip olabilir, böylece kapıyı açmadan içindeki mutfak eşyalarınızı kolay görebilirsiniz.
mutfak depolama çekmece modelleri
mutfak farklı çekmece modelleri