Enza Home Yeni Sezon Koltuk Modelleri

Enza Home Yeni Sezon Koltuk Modelleri
0 Paylaşımlar

Enza Home Yeni Sezon Koltuk Modelleri Enza mobilya koltuk modelleri ve kombinasyonu, modern dekorasyonun işlevselliğini ve son derece konforlu tasarım ayarlarını göz alıcı dokunuşla mükemmel bir şekilde birleştirerek yaşam alanını maksimum konforla bütünleştiriyor. Koltuk modellerinin gövde tasarımında ve kollarda kullanılan özel dikiş uygulamalarını moda kumaş renkleri ve yastık tasarımları ile tamamlamış. Üç kişilik koltuğun kolay açılır yatak mekanizması ayrıntılarıyla öne çıkarak günlük hayatı kolaylaştırıyor. Ceviz rengindeki özel ayak uygulamaları, tasarıma doğal ve zarif bir yorum katıyor. Yeni sezonun koltuk modeleri, göz alıcı görsel efektleri ve yüksek konforu ile benzersiz ve çok fonksiyonel tasarımları ile modern mekanlara hayat veriyor.

Enza mobilya Nuvo Plus Koltuk Modeli
Enza mobilya Nuvo Plus Koltuk Modeli

Güzel ve pratik Geleneksel tasarım çizgilerini modern ve pratik bir bakış açısıyla yeniden yorumlayan Nuvo Plus Oturma Grubu; ayak kare uygulaması ve modern kumaş kombinasyonu evinize özgün bir hava katacak.

Enza mobilya fabia Koltuk Modeli
Enza mobilya Fabia Koltuk Modeli

FABIA KOLTUK TAKIMI, modern dekorasyonun işlevselliğini ve son derece konforlu tasarım ayarlarını göz alıcı dokunuşla mükemmel bir şekilde birleştirerek yaşam alanını maksimum konforla bütünleştiriyor. Vücut ve kollarda kullanılan özel dikiş uygulamalarını canlı kumaş seçenekleri ile modern görünüm sağlamaktadır. Üçlü kanepesi kolay açılır yatak mekanizması ayrıntılarıyla öne çıkarak günlük hayatı kolaylaştırıyor. Ceviz rengindeki özel ayak uygulaması, tasarıma doğal ve zarif bir yorum katıyor.

Enza mobilya elena Koltuk Modeli
Enza mobilya Elena Koltuk Modeli

Klasik görünüm ve modern çizgilerin birleşimi: Elena Oturma Grubu .. Elena Oturma Grubu ile moda ve tasarım dünyasının yanı sıra konfor ve rahatlığı evinize taşınıyor. Sırt ve kollarda özel dikişler, kolların yanlarında ise çiçek desenli yastık ve düğmelerle klasik bir görünümü modern çizgilerle birleştiriyor.

Enza mobilya Sona Koltuk Modeli
Enza mobilya Sona Koltuk Modeli

SONA KOLTUK TAKIMI, modern tarzın yalın ve net çizgilerine bağlı kalırken, yüksek konforu ve göz alıcı tasarımıyla öne çıkıyor. Tasarım zengin görsel seçenekler, kumaş ve yastık uygulaması, sırt ve kollarda kullanılan özel dikiş uygulamaları ile estetiğe gösterilen titizliği yansıtıyor. Çok katmanlı sünger uygulaması, enfes SONA KOLTUK TAKIMI stilini benzersiz bir konfor duygusuyla birleştirerek konforu ilk sıraya koyuyor. 3’lü koltuk seçeneğinde yer alan kolay açılır yatak mekanizması fonksiyonel detaylarda öne çıkarak günlük hayatı kolaylaştırıyor. SONA KOLTUK TAKIMI, tasarım stili ile sonsuz zarafetini vurgulayarak zarif bir alan yaratır.

Enza mobilya Flok Koltuk Modeli
Enza mobilya Flok Koltuk Modeli

FOLK KOLTUK TAKIMI, modern ve klasik tasarım konseptlerini yenilikçi bakış açıları ve özgün formlarla yeniden yorumluyor.Yuvarlak ayak tasarımı, yüksek konforu, göz alıcı kumaşı ve yastık tasarımı sonsuz zarafeti yansıtıyor.

Enza mobilya Simena Koltuk Modeli
Enza mobilya Simena Koltuk Modeli

Simena koltuk takımı, modern tasarım anlayışını ve işlevini birleştiriyor ve konforunuzu sağlamak için içindeki her ayrıntı özenle düşünüldü. Simena koltuk takımı, oturma ve sırtlık yapısı ile ergonomik tasarımı en üst seviyeye çıkararak, size mükemmel konforu getiriyor.Şık görünümü, işlevselliği hayatınızın merkezine taşıyor, her an, her yerde, yatak olabiliyor. Göğüs özelliklerine sahiptir.

Diğer Modelleri İncelemek için Buradan Bakın

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.