Gaysan fonksiyonel çift kişilik yatak modelleri

Gaysan fonksiyonel çift kişilik yatak modelleri
0 Paylaşımlar

Gaysan fonksiyonel çift kişilik yatak modelleri Gaysan fonksiyonel çift kişilik yatak modelleri Gaysan mobilyanın küçük alanlar için tasarladığı modüler mobilyalar arasında çift kişilik yatak modellerini alanları dar ve modüler mobilya ihtiyacı olan okuyucularımız için araştırdık. Hepsi birbirinden farklı fonksiyonel özellikler taşıyan akılcı çözümler sunan dolap içinden çıkan çift kişilik yatak modelleri hepsini çok beğeneceksiniz. Buyrun inceleyin.

diva-couple-cift-kisilik-katlanir-yatak

Diva Couple
Çift kişilik, yan açılır duvar yatağı ünitesi. Modüler olarak eklenebilen TV mekanizması sayesinde isterseniz yatakta tv keyfi yapabilir ve odanızı yatağınız kapalı iken oturma odasına dönüştürebilirsiniz. Belirtilen ölçü ve fiyat bilgileri yatak modülüne aittir,ünitenin yanında yer alan kitaplık ,tv ünitesi,üst pano ve raf dahil değildir.
Boyutlar
Genişlik : 200 cm Yükseklik : 150 cm Derinlik : 33 cm Açık Derinlik : 160 cm

diva-double-cift-kisilik-katlanir-yatak
diva-nova-plus-cift-kisilik-katlanir-yatak

Nova Plus

diva-salon-cift-kisilik-katlanir-yatak

Çift kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Kitaplık,gardırop,koltuk modülü gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz. Belirtilen ölçü yalnızca yatak ünitesine aittir.
Boyutlar
Genişlik : 180 cm Yükseklik : 221 cm Derinlik : 45 cm Açık Derinlik : 210 cm

Diva Double Saloon

Özellikle Stüdyo daire dekorasyonu için ideal bir modül ! Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır yatak, TV ünitesi, vitrin/ kitaplık ve ekstra dolap özellikleri ile alan tasarrufu sağlayan, yenilik ve yaratıcılığı bir arada sunan duvar ünitesi. Yatağı, sürgü-ray üzerinde sağa ve sola hareket eden vitrin kapağı arkasında gizlidir. Ünite, yatak kapalı konumda iken sadece dekoratif bir TV ünitesi görünümündedir.
Boyutlar
Genişlik : 298 cm Yükseklik : 210 cm Derinlik : 60 cm Açık Derinlik : 210 cm

sliding-suit-cift-kisilik-katlanir-yatak

Sliding Suit

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır yatak, vitrin/kitaplık, çift kapılı gardırop, yüklük ve ekstra dolapları ile dar mekanlara yaratıcı bir çözüm daha. Yatağı, sürgü-ray üzerinde sağa ve sola hareket eden vitrin kapakları arkasında gizlidir. Ünite, yatak kapalı konumda iken sadece vitrin ve kitaplık olarak görünür.
Boyutlar
Genişlik : 298 cm Yükseklik : 210 cm Derinlik : 60 cm Açık Derinlik : 210 cm

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.