İstikbal mobilya fonksiyonel ders çalışma masası 1

İstikbal mobilya fonksiyonel ders çalışma masası

İstikbal mobilya fonksiyonel ders çalışma masası

İstikbal mobilya’nın çocuk odası dekorasyonlarının en önemli parçalarından olan ders çalışma masası için geliştirdiği fonksiyonel özellikleri bulunan ders masası modelini araştırdık. Özellikleri ile çok beğeneceğiniz.

“Mavi ve Pembe” olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile müşterilerine sunan İstikbal mobilya ders masası için tüm fonksiyonel özellikleri düşünerek tasarlamış masada yer alan bölme sayesinde tablet, dosya gibi eşyaları kolayca yerleştirilebilir. Geniş çekmece bölmesi sayesinde, kırtasiye malzemeleri rahatlıkla saklanabilmektedir.Ders masasının üst tablasına, istenilen açı verilerek daha rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

[reklam1]

Yüksekliği, ürünün yan tarafında bulunan kol sayesinde rahatlıkla çocuğunuzun rahat çalışma sistemine göre yükseltilip alçalma işlemi ayarlanabilmektedir. Çalışma masasının en yüksek hali 74cm olabilmeltedir, en alçak konumdayken 60cm yüksekliğe sahiptir. Peşin fiyatı 1.569,00 tl olan ders masası için fiyat belirleyen İstikbal mobilya bütçenize uygun taksit imkanlarıda sunulmakta ders masasını hazırladığımız galeriden göz atın.

istikbal-step-erkek-calisma-masasi-1istikbal-step-erkek-calisma-masasi-2istikbal-step-erkek-calisma-masasiistikbal-step-kiz-calisma-masasi-2istikbal-step-erkek-calisma-masasi-3istikbal-step-kiz-calisma-masasi-3istikbal-step-kiz-calisma-masasi-13421-48istikbal-step-erkek-calisma-masasi-4istikbal-step-kiz-calisma-masasi