iki renkli koltuk modelleri

İstikbal mobilya modern yeni koltuk modelleri

İstikbal mobilya modern yeni koltuk modelleri İstikbal mobilya yeni tasarım modern koltuk takımı modelleri her detayıyla asil rahat ve modern görünüyor. 2015 ve 2016 sezonu için yine tasarımlarıyla dikkat çekici koltuk modellerine imzasını atmış bu sezonda bayanların beğenisini kazanacak koltuk modelleri İstikbal mobilya yeni koltuk koleksiyonunda bulunuyor.

Koltuk Kumaş Renkleri

Koltuk kumaş renklerinde ve desenlerinde her zaman moda yaratan İstikbal bu sezonda canlı renkler ve moda desenlerle koltuk takımı modellerinde dikkat çekici görselliği yakalamış bir çok koltuk modelinde görselliğin yanında fonksiyonel kullanımıda düşünmüş koltukların üçlü ünitesinde iki kişilik yatak olabilme ve ikili ünitesine sandık fonksiyonu eklenerek işlevsel açıdan geliştirmiş hem depolama hemde gelen misafirleri ağırlamanız için kolaylık kazandırılan koltuk takımı modellerini sizin için bir araya getirdik. Hazırladığımız galeriden İstikbal mobilya mağazalarına gitmeden önce koltuk modellerini incelemeniz ve modeller hakkında fikirler edinmeniz için aşağıdaki galeriden incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir yorum

  1. İstikbal mobilya modern yeni koltuk modelleri gerçekten çok şık ve modern görünüyor. Fakat istikbal mağazalarını bir ara gezmiştim fiyatlar biraz benim bütçeme göre pahalı geldi ama koltuk modelleri hoşuma gitti. Bütçesi uygun olanlar için istikbal koltuk modellerini tavsiye ederim