Dekoratif modern puf modelleri 1

Dekoratif modern puf modelleri

Dekoratif modern puf modelleri Eviniz sizin için konforlu ve rahat olması gerekiyor ise, bir puf ve sehpa oturma odası için en iyi çözümdür. Eviniz her zaman akraba ve dostlarınızı ağırlamak için kullanışlı ve konforlu olması gerekmektedir. Misafirlerinizle sohbet veya TV izlemek için odanın ortasında yumuşak ve davetkar puflar ile dekoratif dekorasyon stilleri oluşturabilirsiniz. Odanıza renkli kumaşlardan yapılmış Pufları hem sehpa olarak veya yorgun iş dönüşlerinde ayaklarınızı uzatarak dinlendirebilirsiniz.

Puf Modelleri

Şimdilerde dekorasyonların popüler aksesuarlarından olan puflar farklı boyutlarda ve görünüşleri ile dekorasyonların vazgeçilmez parçaları haline geldi. Çok farklı modelleri bulunmakta yuvarlak,dikdörtgen,kare,silindir gibi bir çok modeli bulunmakta. Bu konumuzda farklı boyutlarda tasarlanmış dekoratif puf modellerini size fikir vermek adına hazırladık. Sizde hazırladığımız puf modellerini ister hazır bulabilirsiniz veya döşeme atölyelerinde yaptırabilirsiniz.

renkli çiçekli puf modelleri koltuk önü puf modelleri puf modelleri renkli puf modelleri renkli kapitone puf modelleri sandıklı puf modeli renkli kare dikdörtgen puf modelleri yuvarlak kapitone puf modelleri yuvarlak puf modelleri