Bellona mobilya portmanto modelleri

Bellona mobilya portmanto modelleri
0 Paylaşımlar

Bellona mobilya portmanto modelleri’ni incelediniz mi? Yaşam alanlarımızın girişlerinde hem dekoratif görünüm sağlayan hemde depolama işlevi sağlayan portmantolar, farklı modelleri ve ölçüleri ile her alana uyum sağlamakta, kapaklı,sürgülü kapılı,aynalı,raflı zengin model seçenekleri bulunmakta sizin için Bellona mobilyanın tasarladığı Portmanto modellerini araştırdık. Renkleri, modelleri ve farklı ölçüleri ile hol ve girişlerinizde kullanacağınız portmantolar sizin ve evinizin derli toplu gösterecektir.

Portmanto Modelleri

Antre & hol dekorasyonu son derece önem içeren ve evin genel tarzını ilk bakışta yansıtabilecek alanlardır. Kapının açıldığı an sizi ve misafirlerinizi karşılayan portmanto modelleri, gerek tasarımı gerekse detayları ile tarzınızı yansıtabilecek şık ve estetik tasarımlara sahip olmalıdır. Şık, sağlam ve dekoratif portmanto modelleri ile kapıdan atılan ilk adımda istediğiniz etkiyi yaratmalısınız. Bu anlamda seçimlerinizi yaparken bir çok farklı unsuru göz önünde bulundurabilirsiniz. Bellona mobilyanın yeni tasarım portmanto modellerini inceleyin ve sizin evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak bir modeline karar verin aradığınız portmanto modeli belki Bellona mobilya portmanto tasarımları arasında olabilir.

bellona-mobilya-belissa-portmanto bellona-mobilya-laura-portmanto bellona-mobilya-nova-portmanto bellona-mobilya-pablo-portmanto bellona-mobilya-romeo-portmanto bellona-mobilya-venturo-portmanto

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.