Konu Sayısı: 228 Tarih: 22 Şubat 2019

Mutfakta Kahvaltı Masası Tasarımları

Mutfakta Kahvaltı Masası Tasarımları

Çoğu modern evde mutfak, sadece yemek yapmak için değil, aynı zamanda konukları eğlendirmek ve aile üyeleri ile etkileşim kurmak için tasarlanmış bir sosyal alandır. Böyle bir konfigürasyonda, kahvaltı barının çoğunlukla mekanın merkezinde yer alır. Aslında kahvaltı barı ne demektir? Yemek masasının rahat eşdeğeri olarak düşünebilirsiniz. Yemek odası yemek için belirlenmiş resmi alan olsa da genellikle kahvaltı köşesi olarak adlandırılan kahvaltı alanı, daha çok yönlü bir doğayla rahat ve samimi bir alandır.

Büyük alanlı yemek odasının aksine, kahvaltı köşesi oldukça küçüktür ve küçük gruplar için tasarlanmıştır. Yemek salonunda bir yemek masanız var ve buna eşdeğer bir kahvaltı bar masası olacak. Tabii ki, bağımsız bir mobilya parçası olmak zorunda değildir. Aslında kahvaltı masası, mutfak adasının veya adanın kendisinin bir uzantısıdır , dolayısıyla onu tanımlayan “bar” terimidir.

mutfak kahvaltı köşesi

Kahvaltı köşesi çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz: Yiyecek hazırlarken ekstra alan olarak ve hatta çocuklar için bir ödev tablosu gibi hızlı bir yemek alanı resmi olmayan yemekler için, Modern evdeki en kullanışlı mobilya unsurlarından biridir ve sosyal mutfaklar için merkezi bir unsurdur.

mutfak yemek köşeleri mutfak masa sandalye mutfak köşe masa
mutfak köşeleri mutfak köşe masa takımı mutfak köşe kahvaltı masası mutfak yemek yeme bölümü mutfak köşe takımları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz