Konu Sayısı: 232 Tarih: 19 Haziran 2019

Yatak odası zemin dekorasyon fikirleri

Yatak odanızın zemin dekorasyonunda ne kullanmalısınız dikkat çekici renklere ve motiflere sahip halılar yatak odalarına kolaylıkla uyum sağlarlar. Yatak odasında zeminlerin önemi büyüktür. Sabah uyandığınızda uykulu bir vaziyette özelliklede kış aylarında sert ve soğuk bir zemine basmak ürpertici ve kötü olabilir. Bu yüzden yatak odanızda özellikle kaltığınızda banyo yürüyüş yolunda halı konforlu bir tercih olacaktır. Aklımızdan çıkarmamız gereken bir unsurda halıların toz tuttuğunu ve düzenli temizlik gerektirdikleri için çok tüylü ve toz tutabilecek halı türlerinden olmamasına özen göstermelisiniz.

Yatak Odası Parke

Halılar ahşap zeminler kadar dayanıklı ve kolay temizlenen ürünler değildir. Eğer ahşap zeminlerin görüntüsünü seviyorsanız yatak odanızın zeminlerinde laminat parke düşünebilirsiniz. Parke yaptıracaksanız üzerine çeşitli renkli kilim ve yolluklar ile daha dekoratif görünüm kazandırabilirsiniz.Yatak odasınızın görüntüsü daha hoş olacaktır ve zeminlerinize sıcaklık katacaktır. Hazırladığımız galeriden yatak odası zemin dekorasyonlarından fikirler edinerek sizde yatak odanızın zeminleri için ilham alabilirsiniz. Aşağıdan inceleyin.

yatak-odasi-laminat-parke-zemin Yatak odası zemin dekorasyon fikirleriDekoratif-zeminli-yatak-odasi Yatak odası zemin dekorasyon fikirlerimodern-yatak-odasi-zemin-dekorasyonu Yatak odası zemin dekorasyon fikirleri2016-Yatak-odasi-yolluk-modeli Yatak odası zemin dekorasyon fikirlerimodern-yatak-odasi-zemin-tasarimlari Yatak odası zemin dekorasyon fikirlerihali-kapli-yatak-odasi Yatak odası zemin dekorasyon fikirleriyatak-odasi-laminat-parke-modeli Yatak odası zemin dekorasyon fikirleriyatak-odasi-zemin-dekorasyonu Yatak odası zemin dekorasyon fikirleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz