Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri

  • 25 Mart 2018
  • 367 kez görüntülendi

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri

Turuncu, renkler genelde ev dekorasyonunda çok fazla kullanılmasada aslında turuncu renk ve tonları çağdaş, eğlenceli ve sıcak bir renktir, turuncu renklere renk kombinasyonu bulmak zor olabilir. İşte size ilham verecek bazı turuncu dekorasyon fikirleri! Bir odaya bazı çağdaş yetenekleri ve sıcaklığı eklemek için portakalla renkleri ile nasıl dekore edebileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.
Peki, turuncu ile dekorasyon yapmaya nasıl başlanır? Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri Öncelikle, büyük bir bütçe harcayarak evinizi yenilemenize gerek yoktur. Turuncu renk tonları toprak tonları bejler ve griler gibi nötrlerle güzel bir şekilde uyum sağlar. Bu biraz canlı ve göz alıcı bir ton, biraz uzun bir yol olabilir. Tamamen turuncu bir odaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, aşağıdaki resimler gibi birkaç öğe seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 1

Bazı yastıklar ve bir battaniye veya bir berjer veya turuncu bir puf ile başlayın . Bu küçük parçalar ile turuncu yansımasını yatak odanıza yansıtabilirsiniz.

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 2

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 3

Turuncu renk tonlarını seçeceğiniz duvar kağıdında kullanmak oda için samimi bir odak noktası yaratacaktır.

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 4 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 5 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 6 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 7 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 8

Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 9 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 10 Turuncu Renk İle Ev Dekorasyon Fikirleri 11

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.