Konu Sayısı: 238 Tarih: 15 Ekim 2019

Rapsodi mobilya modern yatak odası takımları

Rapsodi mobilya modern yatak odası takımları

Rapsodi yatak odası takımları bu yılın modern ve şık yatak odası modellerine imzasını atan Rapsodi mobilya’nın yeni modellerini mobilyadayenilikler.com okuyucuları için araştırdık. Özellikle yeni evlenecek ve yatak odası değiştirmeyi düşünenler Rapsodi yatak odası modellerini incelemeden kararlarını vermesinler.

2015 Rapsodi yatak odaları bu sezonun yatak odası renginde popüler renk tonları olan beyaz ve kahve tonlardaki renkleriyle çok beğenilmekte. Yatak odasında en önemli unsur olan depolama sistemi çok iyi düşünülmüş geniş çekmeceli şifonyer ler yatak altına ve yatağın farklı bölümlerine uygulanan çekmece sistemleri depolama çözümü için çok iyi düşünülmüş ve tasarlanmış yatak odası takımları Rapsodi mobilyanın sılagonına göre kaliteyi ucuza almak isteyenlerin tercihi olmakta.

2015 Rapsodi yatak odası takımı fiyatları ise modele göre değişiyor. 2.376 tl den başlayan fiyatlar 4.021 tl ye kadar ürün modeline ve kullanılan aksesuar ve büyüklüklerine göre değişikler gösteriyor. Fakat diğer mobilya markalarına göre daha uygun fiyatlar var. Kredi kartına yapılan taksitler bütçenizi zorlamadan ödemeyi kolaylaştırıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz