Konu Sayısı: 230 Tarih: 18 Mart 2019

İki Renkli Mutfak Dolap Modelleri

İki Renkli Mutfak Dolap Modelleri

Mutfaktaki tüm mobilyaların tek bir renkle tasarlanması, dolapların ve tezgah ile kontrast oluştursa bile biraz sıkıcı olabilir. Tabii ki, mutfakta çok fazla renk kullanmanında, dezavan tajları da var. Mükemmel nokta ortada bir yerde: iki tonlu mutfak dolapları . Böyle bir kombinasyon, farklı renkler ile oynamanıza izin verir, ancak bu konuda cesur olmanız gerektiği anlamına gelmez.

iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri

Mutfak dolapları için seçtiğiniz iki renk seçeneği kombine olmalı , ama aynı zamanda birbirinden farklı zıt renklerde olabilir. Fakat bu zıt renklerde uyum içinde olmalı yine ve kendi kimliğine sahip ve aynı zamanda ince bir kontrast oluşturmalı örneğin beyaz lila veya mürdüm rengi,sarı krem gibi..

iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri

Sıcak ve misafirperver hissettirmek için bir tasarıma ve ahşabın dekoruna biraz ahşap eklemek genellikle iyi bir fikirdir. İkinci renk hemen hemen her şey olabilir. Bu durumda, gri zarif bir seçimdir.

iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri iki-renkli-mutfak-dolap-modelleri İki renkli mutfak dolap modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz