İskandinav daire dekorasyon örnekleri

İskandinav daire dekorasyon örnekleri

İskandinav dekorasyonunda stiller ve etkileri her alanda sınırlı değildir. İskandinav tarzı dekorasyon dünyada herhangi bir ülkede uygulanabilir. Örnek olarak hazırladığımız, aşağıdaki daire dekorasyonuna bir göz atalım.

İskandinav Dekorasyon

Madrid’de bulunan ama İskandinav esintili bir iç tasarıma sahip dairenin dekorasyonunu çok beğeneceksiniz. İskandinav daire dekorasyon örnekleri İskandinav dekorasyonunun stili çoğunlukla beyaz, basit ve böyle mekanlara özgü modern ve geleneksel unsurların kombinasyonuna sahiptir. Daire 75 metrekare toplam alana sahiptir.

Odalar ferah çok güzel birde terasa sahiptir. Oturma odası büyüleyici etkili dikkat çekici dekore edilmiş beyaz duvarlara ve geçek ahşap parke zeminler beyaz döşenmiş koltuk ile kombinasyon sağlanmış.

iskandinav-daire-banyo-dekoruiskandinav-daire-oturma-odasiiskandinav-daire-yatak-odasi-modeliiskandinav-daire-teras-modeliiskandinav-daire-bebek-odasi-dekorasyoniskandinav-daire-yatak-odasi-dekorasyonuiskandinav-daire-mutfak-modeliiskandinav-daire-cocuk-odasiiskandinav-daire-dekorasyon-ornekleriiskandinav-daire-yemek-odasiiskandinav-daire-hol-dekoru

Ayrıca Kontrol Et

Bir yorum

  1. İskandinav tasarımlı daireler gerçekten ferah ve dikkat çekici görünüyor. Bizim ülkemizde alışılmış bir dekorasyon tarzı değil ama bence karanlık daireler için iskandinav tarzı dekorasyon güzel bir seçim olabilir.