Rapsodi Mobilya 2020 Yeni Koltuk Modelleri

Rapsodi Mobilya 2020 Yeni Koltuk Modelleri
0 Paylaşımlar

Rapsodi Mobilya 2020 Yeni Koltuk Modelleri Koltuk takımınızı yenilemek model ve renk seçmek hangi markayı tercih etmek gibi bir çok seçenek zor gibi gelebilir, fakat artık teknoloji elinizin altında yüzlerce markanın web sitesini ziyaret edebilir veya bizim gibi dekorasyon ve mobilya modelleri hakkında firma gelişmelerini sunan sitelerden kapsamlı bilgiler ve fikirler edinebilirisiniz. Size bu konumuzda Rapsodi mobilyanın 2020 sezonu için tasarladığı koltuk modelleri hakkında fikirler hazırladık.

Rağsodi Mobilya Koltuk Takımı Özellikleri

Rapsodi mobilya koltuk takımlarında ürünün iskeleti olarak çelik yapı kullanılarak güncel trendlere uygun çizgiler ve tasarımlardan oluşturmaktadır. Koltuk takımlarının uzun yıllar kullanılmasını sağlamak adına. Koltukların oturma yerlerindeki süngerleri 32 Dns yüksek yoğunluklu sünger kullanmaktadır, takviye için “S” şeklindeki çelik yay kullanılarak yıllarca kullanımdan kaynaklanan deformasyonun önüne geçilmektedir.

Koltuklarda kullanılan kumaşlar

Koltuklarda kullanılan kumaşlar günümüz kullanımına göre silinebilen leke tutmayan modaya uygun renk kumaşlar kullanılmaktadır. Yumuşak dokulu sürtünmeye dayanıklı kumaşları ile yaşam alanlarınızın oturma odasında misafir odasında size uzun yıllar hizmet edecektir.

Rapsodi Mobilya 2020 Koltuk Takımları

elegant koltuk
Rapsodi Mobilya Elegance Koltuk
elena koltuk
Rapsodi Mobilya Elena Koltuk
infinity koltuk
Rapsodi Mobilya infinity Koltuk
jaguar koltuk
Rapsodi Mobilya Jaguar Koltuk
lizbon koltuk
Rapsodi Mobilya Lizbon Koltuk
lugano koltuk
Rapsodi Mobilya Lugano Koltuk
palermo koltuk
Rapsodi Mobilya Palermo Koltuk
sofia koltuk
Rapsodi Mobilya Sofia Koltuk
zeta koltuk
Rapsodi Mobilya Zeta Koltuk
0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.