Salon Ve Oturma Odası Aydınlatma Fikirleri

Salon Ve Oturma Odası Aydınlatma Fikirleri
0 Paylaşımlar

Salon Ve Oturma Odası Aydınlatma Fikirleri salon veya yaşam alanlarını aydınlatma, bir mekanı nasıl algıladığımızı, içeride yaratılan ruh halini ve belirli işlevler veya tasarım öğelerine verilen önemi vurgulayabilir. Bugün, özellikle, odalardan birinin seçebileceği farklı fikstürler ve bu mekanda sergilenebilecek ya da organize edilebilecek çok sayıda ilginç aydınlatma avizeleri, oturma odası aydınlatmasına odaklanıyoruz.

Yemek masası üzerindeki kolye lambalar

salon-aydinlatma-fikirleri

Günümüzde çoğu oturma odası aslında açık alanlar olup mutfak ve yemek alanını da içermektedir. Bu, aydınlatmayı buna göre planlamanız gerektiği anlamına gelir. Yemek masası yapay ışığın kendi kaynağına ihtiyacı vardır ve kolye lambalar genellikle çok iyi bir çözümdür.

salon-aydinlatma-sistemleri

Bazen simetrik bir düzenleme yaratıcı biri görünüme yardımcı olur ve bu özellikle iç aydınlatma durumunda geçerlidir. Oturma odasında, mekanın zıt köşelerine veya duvar ünitesinin her iki ucuna yerleştirilmiş iki uyumlu lambader şık ve modern görünüme yardımcı olur.

salon-oturma-odasi-aydinlatma-lambalari

Oturma odası aydınlatma stratejileri söz konusu olduğunda , avize genellikle mekan için bir odak noktası işlevi görür. Bir açıklama parçası ve aynı zamanda odayı tamamlayan ve alan için genel aydınlatma sunan bir özelliktir.

oturma-odasi-ayakli-abajur
dekoratif-salon-aydinlatma-fikirleri

Oturma odası kanepesi odanın ana parçasıdır ve bu alanda uygun aydınlatması olması önemlidir. Bunun gibi büyük bir abajur lambader, okumak için harika olurdu, ayrıca görsel bir odak noktası ve mekan için bir dekorasyon görevi görecekti.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.