Kelebek Mobilya Çalışma Masaları

Kelebek Mobilya Çalışma Masaları
0 Paylaşımlar

Kelebek Mobilya Çalışma Masaları Kelebek mobilyanın çocukların rahat derslerini çalışmalarını sağlayan kullanışlı çalışma masası modellerini araştırdık.

kelebek-mobilya-poly-calisma-masasi

Kelebek Mobilya Poly Çalışma Masası Modeli

Gençlerin Enerjisini yansıtan. Fonksiyon ve teknolojinin mükemmel kombinasyonu gençlerin odasında yansıtacağınız.Poly çalışma masası modeli aradığınız her şey bu çalışma masasında bulunmakta usb girişi ve çoklu priziyle çocuklarınızın hayatını kolaylaşacak. Zengin depolama alanları dolap gözleri çekmeceleri çocuğunuzun ihtiyacı olan depolama alanına fazlasıyla sahip rahat oturmasını sağlayacak geniş puf koltuğu ile kelebek mağazalarında incelemenizi bekliyor.

kelebek-mobilya-cosso-calisma-masasi

Kelebek Mobilya Cosso Çalışma Masası

Eve iş getirenler, işini evinden yürütenler, büyüklere hemde küçük metre kareli evlere ve küçük gençlere uygun bir çalışma masası modeli özel yeni concept Cosso Home Office, Yeni çalışma trendleriyle artık evden çalışmak, serbest işler yapmak, iş yaşantısı dışında hobilere zaman ayırmak modern şehirli insanın ihtiyacı… Cosso ile hem ev konforundasınız hem iş yeri kalitesinde… Çekmeceleri ile depolama alanlarına sahip, konforlu bir çalışma masası. Çocuğunuz içinde derslerini daha rahat yapabilmesi için Ürüne ait keson aynı zamanda koltuk yanlarında ya da köşelerde sehpa olarak da değerlendirilebilir. Tv sehpası, aynı zamanda koltuk arkası dekoratif modül olarak kullanılabilir.

angelic-calisma-masasi

Kelebek Mobilya Angelic Çalışma Masası

Estetikten ödün vermeyen tasarım. Genç odalarındaki anlayışı Angelic modeli ile değiştirdik. Sadece gençler için değil sizin için de huzur dolu bir mekan tasarladık. Antik meşe ve beyazın uyumu herkesi cezbedecek, zarif ayakları, estetik duruşu ile kız çocuklarınızın seveceği bir çalıma masası modeli

nigero-calisma-masasi

Kelebek Mobilya Nigero Çalışma Masası

Her açıdan genç ve dinamik. Nigero çalışma masası, naturel duruşu ile sakin bir yaşam alanı yaratırken, gençler için ideal bir ürün olan Nigero’nun geniş çekmeceli çalışma masası hayatı kolaylaştırıyor. Gereksiz diğer tüm ayrıntılardan kaçınılan bu koleksiyonda meşe ve beyaz rengin yarattığı huzur ve estetik ön plana çıkıyor. Dolap kapak sayısı ihtiyaca göre artırılabilen Nigero, ulaşılabilir bir fiyatla gençler ve genç kalanların beğenisine sunuluyor.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.