dekoratif oymalı klasik aynalar

Modern ve dekoratif ayna modelleri

Modern ve dekoratif ayna modelleri her sezon karşımıza farklı tasarım modelleriyle karşımıza çıkar. Son zamanlarda evlerin dekorasyonunda vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Ayna aynı zamanda evin dekorasyonunda dekoratif görünümü sağlamasının yanı sıra önemli bir ihtiyaçtır. Bunun için önemli bir işlevi vardır aynaların.

Aynaların Kullanıldığı Alanlar

Duvar ayna modelleri banyoda, odada ya da salonda vazgeçemeyiz onlardan. Son yıllarda gelişen klasik ayna modası yerini dekoratif aynalara bıraktı. Özellikle yeni evlerin vazgeçilmez aksesuarı olan dekoratif aynalar, farklı modellerle alıcılarına sunulmaktadır. Bir salonun duvarında veya bir holde kullanılan büyük bir ayna dekoratif görünümün yanı sıra odaya aydınlık görünüm ve odaya genişlik kazandırır. Sizde yaşam alanlarınızın farklı bölümlerinde ister dekoratif ister ihtiyaç için ayna modeli arıyorsanız  dekoratif ayna modellerinden oluşan Ayna modelleri galerimizden bir göz atın. Aynılarını veya benzerlerini bir çok yapı marketten temin edebileceğiniz ayna örneklerini inceleyin.

klasik ayna modelleri duvar süs aynaları dikdörtgen klasik ayna büyük klasik duvar ayna modelleri yuvarlak duvar süs aynaları dekoratif aynalı saat duvar süsleme aynaları süs ayna modelleri duvar duvar süsleme aynaları kalp şekline duvar süs aynaları kızkulesi duvar süs aynası klasik varaklı klasik ayna oymalı ayna süs aynaları dekoratif oymalı klasik aynalar