Konu Sayısı: 230 Tarih: 18 Mart 2019

Çilek mobilya araba karyola modelleri

Çilek mobilya çocuk odası dekorasyonu için tasarladığı mobilyalara yeni boyutlar kazandırıyor. Özellikle erkek çocuklarının araba merakını tasarımları ile yatak odalarına taşıyan Çilek mobilya teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir araba görünümüne büründürdüğü karyola modelleri ile çocukların odalarına değişik bir boyut kazandırıyor.
Araba karyolalara eklediği opsiyonel özellik olarak müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzoz tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarını yatak odalarında yaşamalarına imkan veriyor. Çok sevecekleri araba karyolaları ile akşam yatırma zorluğunu ortadan kaldıracak ve kendisi yatmak isteyecek, son model araba karyola modelleri zengin renk ve fiyat seçenekleri ile sizi Çilek mağazalarında sizleri bekliyor. Hazırladığımız galeriden araba karyola modellerini inceleyin.

cilek-mobilya-gti-araba-karyola-pembe Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-gti-araba-karyola-siyah Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-gti-araba-karyola-beyaz Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-biturbo-araba-karyola-siyah Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-gti-araba-karyola-kirmizi Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-coupe-araba-karyola-beyaz Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-coupe-araba-karyola-kirmizi Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-turbo-max-araba-karyola-kirmizi Çilek mobilya araba karyola modellericilek-mobilya-biturbo-araba-karyola Çilek mobilya araba karyola modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz